NASZE SZCZENIAKI!

Cola i Milou zostali rodzicami

PRZYJMUJEMY REZERWACJE!

PORCELAINE

COLA

Cola Nova Espera to utytułowana suka, która zdobyła już:​

Rodzice Coli to również utytułowane psy!

MATKA: Kirke Roborovski

OJCIEC: Amon Andelsky Hrad

Nasza hodowla
Z GARBU KSIĘŻEJ GÓRY

od 10 lat związana jest z psami myśliwskimi, które są naszą pasją i którym oddajemy całe nasze serca.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze psy miały wszystko, co jest im potrzebne jak i więcej. ​

Jako pasjonaci łowiectwa mamy nie tylko możliwość przyjaźni z psami myśliwskimi, ale również umiejętność rozpoznania i szkolenia psa zgodnie z jego naturalnym charakterem. Rozumiemy ich psychikę. Wszystkie nasze szczeniaki oraz psy są jednocześnie wychowywane w rodzinnych warunkach – bawimy się z nimi i socjalizujemy je, przez co nasi podopieczni są również wspaniałymi towarzyszami życia. Pasja hodowlana rozwijała się w towarzystwie psów Gończych Polskich, które reprezentując naszą hodowlę wraz z biegiem lat zostały utytułowane wielokrotnie w Polsce i zagranicą nie tylko w czasie wystaw, ale również uzyskały certyfikaty użytkowości. 

Porcelaine

COLA NOVA ESPERA

Od marca 2017 roku nasza hodowla jest jest również domem Coli Nova Espera, przepięknej i pewnej siebie Porcelaine, która może imponować każdemu, kto kocha psy myśliwskie.

MAMY SZCZENIĘTA!

Niedawno powitaliśmy pierwszych potomków Coli, których ojcem został francuski ISERE Du Pays des Maitres Sonneurs wzorowy pies w swojej rasie. Jak wszystkie nasze szczeniaki, przywitaliśmy je z wielką radością!

Hodowla działa według regulaminu Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI i Związku Kynologicznego w Polsce. Zawsze chętnie służymy pomocą i radą!

RASA PORCELAINE

LATEM 2019 MORI Z ROGU TRZECH KSIĄŻĄT URODZIŁA 10 SZCZENIĄT

Mori to utytułowana suczka, która zdobyła Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski oraz Champion Słowacji jak i dyplom 1 stopnia na Regionalnym Konkursie Tropowców oraz dyplom 1 stopnia na konkursie ocena pracy Dzikarzy w warunkach naturalnych oraz czynnie uczestniczy w wystawach.

Oboje tych wspaniałych rodziców to psy wychowywane w gronie rodziny. Mori jest suką polującą i mieszka z myśliwym, a w wolnej chwili biega z psami, pływa i bawi się piłką.

Prezentujemy zdjęcia naszych szczeniąt i zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby, aby te wspaniałe młode Gończe Polskie stały się wiernymi towarzyszami życia.

OJCIEC SZCZENIĄT

ODYN Z HUCULSKIEJ ŁĄKI

Tatuś maluchów Odyn to Młodzieżowy Champion Polski i on również uczestniczy w wystawach aby zakończyć Championa Polski. Odyn to uczestnik  wielu zawodów biegowych, na których zdobywa wiele medali i pucharów. Na Dog treckking w zawodach Hard Dog Race – biegi z przeszkodami wraz ze swoją drużyną Gończe Polskie i Spółka  w 2019 r. zajęli 3 miejsce w Polsce. Odyn jest wiernym przyjacielem swojego pana w dodatku jest zapalonym biegaczem a w wolnej chwili lubi wylegiwać się na słońcu. 

Hodowla mieści się w pięknej okolicy, doskonałej do spędzenia weekendu na łonie natury w malowniczym krajobrazie.

Poznaj szczeniaki Porcelaine i Gończy Polski!

I WYPOCZNIJ NA ŁONIE NATURY!

ZADZWOŃ DO NAS: +48535444019

Język Polski

NAPISZ: kontakt@GarbKsiezejGory.pl

Język polski i angielski

Hodowla mieści się w miejscowości Radzionków na Górnym Śląsku u podnóża Księżej Góry. 

Jeśli chcesz poznać nasze szczenięta lubi ich matkę, serdecznie zapraszamy!

W okolicy znajduje się Śląski Ogród Botaniczny, Park w Świerklańcu z posiadłością rodziny Donnersmarck, a znane na całym świecie sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze oddalone jest zaledwie o 50 min.

Hodowla mieści się w pięknej okolicy, doskonałej do spędzenia weekendu na łonie natury w malowniczym krajobrazie.

REZYDENCJA LUXURY HOTEL****

ZAPRASZAMY

do kontaktu i odwiedzin wszystkich chętnych i tych, którzy jeszcze się wahają.

pl_PL